• KULIG KLASY 1

• W środę 17 stycznia uczniowie klasy pierwszej brali udział w kuligu. Zabawa, sanna i kiełbaski były pyszne. W ostatniej chwili udało nam się skorzystać z pogody i ze śniegu.

• WYJŚCIE KLAS VII i VIII NA SPEKTAKL BALLADYNA

• 16 stycznia klasy VII oraz VIII udały się do Tarnobrzeskiego Domu Kultury na spektakl Balladyna w wykonaniu Aktorów Scen Krakowskich z Teatru Nowoczesnego. Podczas wydarzenia uczniowie mieli możliwość zobaczyć na własne oczy to, co Juliusz Słowacki opisał w jednym ze swoich najwybitniejszych dzieł. Efekty świetlne oraz muzyka wspaniale komponowały się z tym, co działo się na deskach Domu Kultury. Uczestnictwo w spektaklu pozwoliło utrwalić wiedzę uczniów z zakresu literatury i sztuki oraz stanowiło okazję do integracji międzyklasowej.

• SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

• 20.12.2023 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Ortograficzny. Uczestniczki zmierzyły się z dyktandem najeżonym trudnościami. W Nowym Roku zostały wręczone nagrody dla laureatek konkursu:

I miejsce:   Amelia S.

II miejsce:   Nikola W.

III miejsce (ex aequo):   Oliwia M. oraz Kamila D.

Każda uczestniczka otrzymała pamiątkowy dyplom za udział w przedsięwzięciu, natomiast laureatki - nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy zarówno laureatkom konkursu jak również wszystkim uczennicom, które wzięły udział w tym przedsięwzięciu.