• WIZYTA W BIBLIOTECE

• W czwartek, 9.05.2024, klasa 5 uczestniczyła w lekcji bibliotecznej zorganizowanej przez filię nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej. Temat zajęć brzmiał "Kliknij i znajdź" - wyszukiwanie w katalogach on-line. Uczniowie z zaciekawieniem chłoneli wiedzę przekazywaną przez panią bibliotekarkę.

• AKADEMIA Z OKAZJI 3 MAJA

• 30 kwietnia społeczność naszej szkoły zebrała się, aby wspólnie celebrować święto Konstytucji 3 Maja. Uczniowie przybliżyli zebranym historię związaną z uchwaleniem konstytucji, dziewczęta z klas IV, V oraz VI śpiewały utwory związane z wydarzeniami 3 maja.Dodatkowo, podczas akademii uczennice z klas V, VI oraz VII zatańczyły taniec z flagami, urozmaicając tym samym szkolne wydarzenie. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w przedsięwzięcie za pomoc.Po akademii z okazji święta Konstytucji 3 Maja nastąpiło przemówienie pana Dyrektora, podczas którego zostały rozdane nagrody za konkurs fotograficzny oraz klasowy konkurs wiedzy o ekologii. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim osobom biorącym udział w konkursach.