• PLACÓWKA ROZWIJAJĄCA TALENTY

• Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała Certyfikat Placówki Rozwijającej Talenty.
            Uczniom biorącym udział w konkursie "Orzeł Matematyczny" dziękujemy i gratulujemy laureatom.

• KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

• W dniu 18 kwietnia uczniowie naszej szkoły Kasia Surowiec i Jakub Zięba z klasy VIII oraz Ewa Mach, z klasy VII wzięli udział w Regionalnym Konkursie "Zagadki Biznesu" pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega Pana Dariusza Bożka. Konkurs dotyczył wiedzy z matematyki i ekonomii. Drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła II miejsce. GRATULUJEMY !!!

• Wyjazd naszych uczennic do ZPO w Tarnobrzegu

• 5 kwietnia uczennice klasy V: Sandra, Julia oraz Zofia odwiedziły pensjonariuszy Zakładu Pielegnacyjno-Opiekuńczego w Tarnobrzegu. Podczas wizyty dziewczęta zaprezentowały różnorodny repertuar muzyczny, ciesząc tym samym słuchaczy.  Po zakończeniu występu uczennice odśpiewały jednej z pensjonariuszek "Sto lat"  z okazji urodzin. Pani Kierownik przekazała na ręce dziewcząt słodki upominek oraz przepiękne podziękowanie, podkreślając jak ważne jest niesienie dobra innym. Społeczność Szkoły Podstawowej nr 7 w Tarnobrzegu dziękuje za godne i pełne empatii reprezentowanie placówki.

• SUKCES UCZENNICY KLASY II

• Alexandra Stępień zajęła I miejsce w Miejskim konkursie plastycznym "Higiena cyfrowa - co robisz offline? Twoje zainteresowania, hobby, pasje" zorganizowanym przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Tarnobrzegu. Gratulacje !!!