• PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

• W dniu 21 marca, w naszej szkole odbyło się przedstawienie z okazji pierwszego dnia wiosny. Przygotowały je pani Katarzyna Burlikowska oraz Sylwia Jadach, a wzięli udział uczniowie z klas III-VIII. Ciekawy i wesoły występ uświetnił pokaz Eko-mody w wykonaniu klas V-VIII oraz konkurs na Eko-marzannę, w którym udział wzięły klasy I-IV. Wszystkie eko kreacje oraz eko marzanny były szczegółowo dopracowane, a uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością i inwencją twórczą.

• e-Twinning

• Nasza szkoła dołączyła do społeczności szkół eTwinning.

eTwinning to platforma współpracy dla nauczycieli z krajów europejskich, którzy wspólnie realizują projekty.

W ramach realizowanych działań uczniowie kl. 7 i 8 rozwijają umiejętność tworzenia wypowiedzi ustnych i pisemnych w j. angielskim oraz poznają rówieśników z innych krajów europejskich.

O rezultatach naszego udziału w projektach „Let’s make friends” oraz „English story writing and illustrating contest 2022” będziemy informować w czerwcu.

• ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY

•

Szkoła Podstawowa nr 7 w Tarnobrzegu ogłasza

zapisy

na rok szkolny 2022/2023

Zapisy dzieci do klas pierwszych

prowadzimy od 21 lutego do 9 marca 2022 roku

Zapisu dziecka można dokonać drogą elektroniczną poprzez:

Wydrukowany i podpisany przez rodziców wniosek zgłoszeniowy należy złożyć

sekretrariacie naszej szkoły w godzinach od 8.00-15.00.

STRONA NABORU AKTYWNA BĘDZIE OD 21 LUTEGO OD GODZ.8.00.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu

15 823 35 29 lub bezpośrednio w sekretariacie SP7 Tarnobrzeg,

ul. Sienkiewicza 215.

Prosimy o zapoznanie się z zarządzeniem Prezydenta Miasta Tarnobrzega z dnia 14 stycznia 2022r. w sprawie określenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów do klas I publicznych szkół podstawowych w roku szkolnym 2022/2023 prowadzonych przez Gminę Tarnobrzeg.

>>  Prezentacja o szkole  <<

Kilka słów o nas...

Nasza szkoła jest placówką bezpieczną i przyjazną dziecku. Znamy każdego ucznia, jego potrzeby i oczekiwania. Nasze zaangażowanie skierowane jest na wszechstronny rozwój Waszego dziecka. Pomagamy w rozwijaniu zainteresowań  i odnoszeniu sukcesów. Dbamy o wysoki poziom nauczania, przyjazną atmosferę i dobre przygotowanie naszych uczniów do dalszej nauki.

NASZYM UCZNIOM ZAPEWNIAMY:

• Rozwijanie uzdolnień  i zainteresowań uczniów.
            • Udział w konkursach przedmiotowych i artystycznych.
            • Osiąganie dobrych wyników na sprawdzianie klas ósmych.
            • Udział w przedstawieniach teatralnych.
            • Sprawdzone metody pracy uwzględniające indywidualne cechy, umiejętności i predyspozycje dziecka - stała współpraca z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną.
            • Świetlicę szkolną czynną od 6.30 do 15.50.
            • Dobrze wyposażone sale komputerowe z dostępem do Internetu dla młodszych i starszych dzieci.
            • Sale lekcyjne wyposażone w monitory interaktywne.
            • Salę gimnastyczną z niezbędnym sprzętem sportowym.
            • Nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks  boisk sportowych „Orlik” oraz plac zabaw.
            • Efektywne kształcenie świadomej postawy proekologicznej i prozdrowotnej.
            • Świetnie przygotowaną  do pracy  z dziećmi kadrę pedagogiczną.
            • Obiady dla chętnych – catering.

Zapraszamy do obejrzenia filmu  oraz  prezentacji o naszej placówce.

• KONKURS MIĘDZYSZKOLNY

•

4 lutego 2022r. nasza szkoła zorganizowała Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „ Matematyczna Twierdza Szyfrów ”.

Wzięli w nim udział uczniowie z klas VI - VIII z naszej szkoły oraz ze Szkoły Podstawowej w Cyganach – łącznie 12 uczestników.

Konkurs, ze względu na obowiązek nauki zdalnej, odbył się online.

Do zawodów przystąpiło 12 uczniów, z czego ukończyć konkurs udało się 8 uczniom.

Zadaniem uczniów było rozwiązanie 12 zagadek logicznych i szyfrów różnego rodzaju.

WYNIKI:

I miejsce  -  Emilia K.  kl.VII  -  SP7

II miejsce  - Mateusz R.  kl.VII  -  SP7

III miejsce  -  Kamil K.  kl.VII  -  SP7

Wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 28 lutego 2022r. w Szkole Podstawowej nr 7.

Gratulujemy !!!

• KONKURS MIĘDZYNARODOWY

• W dniu 19 listopada 2021 roku nasza szkoła, reprezentowana przez czteroosobową drużynę uczniów z klasy VII, wzięła udział w międzynarodowych zawodach matematyczno-fizycznych "Náboj Junior".

Zawody trwały 120 minut, podczas których drużyny starały się rozwiązać jak najwięcej zadań. Nasza drużyna, w składzie: Emilia K., Mateusz R., Kamil K., Nataniel P. dzielnie rozwiązywała niełatwe zadania z zakresu matematyki i fizyki. Dzięki ich zaangażowaniu i ciężkiej pracy zajeliśmy 94 miejsce wśród drużyn z Polski (na blisko 400 zespołów) i 481 miejsce w klasyfikacji międzynarodowej (na 945 drużyn).

​​​​​​​ Serdecznie gratulujemy !!!

• KODUJ Z GIGANTAMI

• Wystartowały zapisy na bezpłatne warsztaty z programowania.

Drodzy Rodzice,

17 stycznia ruszają zapisy na "Koduj z Gigantami" - największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce. Wraz z naszymi patronami honorowymi serdecznie zapraszamy Państwa dzieci do udziału w akcji.

Zajęcia są bezpłatne i mają na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych.

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach, a także w formie online. Akcja potrwa od 5 do 27 lutego 2022 roku. W Tarnobrzegu 5 lutego.

W 10. edycji akcji "KODUJ Z GIGANTAMI - SZYFRY I ZAGADKI” zabierzemy uczestników do świata szyfrów i zagadek, które będziemy wspólnie odkodowywać, pracując m.in. w takich środowiskach jak Scratch, Minecraft Education Edition, App Inventor, C#, Python.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl.

Zapisy już trwają!

Liczba miejsc jest ograniczona.

Poznaj szczegóły akcji

www.kodujzgigantami.pl.