• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w środę 1 września 2021r.
            O godzinie 8:00 zostanie odprawiona Msza św. natomiast o godz.9:00 nastąpi uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego na terenie szkoły.
            Ze względu na pandemię, rozpoczęcie roku planowane jest na zewnątrz szkoły, na parkingu, dlatego prosimy nauczycieli i rodziców
            o nieparkowanie aut w tym dniu na terenie szkoły. W razie niepogody, rozpoczęcie roku odbędzie się na sali gimnastycznej, na którą wejść będą mogli, oczywiście w maseczkach, tylko uczniowie i rodzice dzieci z klasy 1.

• Koduj z Gigantami

• Drodzy uczniowie!

Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z programowania "KODUJ Z GIGANTAMI - STARCIE GIGANTÓW - PROGRAMISTYCZNY BÓJ BOHATERÓW NAJLEPSZYCH GIER”! Zajęcia umożliwiają poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak: ScratchMinecraftApp InventorRobloxC#Visual StudioHTML.

W ramach akcji możecie wziąć także udział w warsztatach online z matematematyki!

Chcecie poznać świat tworzenia gier, aplikacji mobilnych i języków programowania? A może wkrótce czeka Was ważny egzamin z matematyki? Jeśli tak, wydarzenie Koduj z Gigantami jest właśnie dla Was!

Zapisy startują już 23 sierpnia! Sprawdź szczegóły i wypełnij wraz z rodzicem formularz zapisowy, aby zarezerwować miejsce:  kodujzgigantami.pl .

Na zajęcia zapraszają @Giganci Programowania.

• Szkoła Podstawowa Nr 7 w Tarnobrzegu
        • ul. Sienkiewicza 215