• Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. gen. Leopolda Okulickiego w Tarnobrzegu
        • Witamy na naszej nowej stronie internetowej
          • DZIEŃ KROPKI W KLASIE 2

Dnia 15. września 2021 roku uczniowie klasy drugiej obchodzili Światowy Dzień Kropki. Obejrzeli film „The Dot” Peter’a H. Reynolds’a i poznali historię Vashti, a następnie próbowali odkryć w sobie to, co najlepsze. Każde z dzieci namalowało swoją kropkę, która poprowadziła je do kolejnych elementów obrazu. Święto Kropki ma na celu uświadomić nam, że w każdym dziecku drzemią zdolności i talenty, które są niezmierzone. Trzeba tylko wierzyć we własne siły, podejmować wyzwania, a w każdej małej, niepozornej kropeczce można dostrzec dzieło!

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w środę 1 września 2021r.
            O godzinie 8:00 zostanie odprawiona Msza św. natomiast o godz.9:00 nastąpi uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego na terenie szkoły.
            Ze względu na pandemię, rozpoczęcie roku planowane jest na zewnątrz szkoły, na parkingu, dlat

• Koduj z Gigantami

Drodzy uczniowie!

Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z programowania "KODUJ Z GIGANTAMI - STARCIE GIGANTÓW - PROGRAMISTYCZNY BÓJ BOHATERÓW NAJLEPSZYCH GIER”! Zajęcia umożliwiają poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak: Scratch, Minecraft, App Inventor, Roblox, C#, Visual Studio, HTML.

• Certyfikaty i programy

• {#1508} 1
      • Szkoła promująca zdrowie

Wtorek 28.09.2021