• Szkoła Podstawowa nr 7 im. gen. Leopolda Okulickiego w Tarnobrzegu
      • Witamy na naszej stronie internetowej
          • Wyjazd naszych uczennic do ZPO w Tarnobrzegu

5 kwietnia uczennice klasy V: Sandra, Julia oraz Zofia odwiedziły pensjonariuszy Zakładu Pielegnacyjno-Opiekuńczego w Tarnobrzegu. Podczas wizyty dziewczęta zaprezentowały różnorodny repertuar muzyczny, ciesząc tym samym słuchaczy. Po zakończeniu występu uczennice odśpiewały jednej z pensjonariuszek "Sto lat" z okazji urodzin. Pani Kierownik przekazała na ręce dziewcząt słodki upominek oraz przepiękne podziękowanie, podkreślając jak ważne jest niesienie dobra innym. Społeczność Szkoły Podstawowej nr 7 w Tarnobrzegu dziękuje za godne i pełne empatii reprezentowanie placówki.

• ŚWIĘTA WIELKANOCNE

27 marca w naszej szkole odbył się apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych przygotowany przez uczniów klas II, V, VI i VII. Podczas części artystycznej zostały ukazane symbole świąt oraz podkreślono znaczenie kolorów, które towarzyszą Nam podczas okresu wielkanocnego. Program wypełniony był wierszami, piosenkami oraz krótkim układem choreograficznym. Nie zabraklo również dekoracji świątecznej, która wprowadziła wszystkich w wielkanocny nastrój.

• WYCIECZKA DO MARKOWEJ I ŁAŃCUTA

26 marca uczniowie z kl. IV-VIII uczestniczyli w wycieczce do Markowej oraz Łańcuta. Podczas wizyty w Markowej odwiedziliśmy Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II Wojny Światowej im. Rodziny Ulmów. Poznaliśmy tam historie polskich rodzin, które podczas wojny ratowały ludność żydowską, niejednokrotnie płacąc za to najwyższą cenę - własnego życia. Starsza grupa odwiedziła kościół im. św. Doroty w Markowej. Następnie odwiedziliśmy Muzeum-Zamek w Łańcucie, zwiedziliśmy tam komnaty, stajnie i wozownię. Wycieczka była okazją do poszerzania wiedzy oraz integracji międzyklasowej.

• I DZIEŃ WIOSNY

22 marca Szkoła Podstawowa nr 7 radośnie powitała przybyłą astronomiczną wiosnę. Dla najmłodszych przygotowano gry i zabawy, w których dzieci chetnie uczestniczyły. Dla klas starszych odbył się Wiosenny Pokaz Mody i Randka w ciemno. Było głośno, śmiesznie i kolorowo.

• Certyfikaty i programy

• Szkoła promująca zdrowie

Wtorek 16.04.2024
      • PRZYDATNE LINKI